Nabízené služby

Renata Janěková

+420 737 962 598

Při pedikúře se zaměřuji především na příčiny nežádoucích obtíží a soustředím se na jejich trvalé odstranění. Pedikúra a samotné ošetření nohou je dlouhodobý proces zaměřený na naše chodidla a ta si péči zaslouží, tak jako naše vlasy, pleť a další partie. Únava i uvolnění jsou při naší každodenní zátěži nohou nezbytnou součástí.

Provádím následující typy výkonů: Relaxační pedikúra kombinovaná, Relaxační pedikúra kombinovaná + lakování, Relaxační pedikúra kombinovaná + gellak, Gellak včetně ošetření nehtů, Odstranění gellaku včetně ošetření nehtů, Relaxační masáž nohou, Stříhání nehtů, Ošetření kuřích ok, P-shine včetně ošetření nehtů

Proč jít na pedikúru?

Třeba jen pro ten pocit, který většina známe, když jsou chodidla hebká, upravená, ošetřená a taková lehčí. Úleva, ke které společně při pedikúře dospějeme, podpoří Vaše sebevědomí, ať už budete chodit bosí, tančit nebo dělat důležité životní kroky. Těm, kteří chtějí svým nohám dopřát opravdové uvolnění mohu nabídnout "Relaxační kombinovanou pedikúru", která zahrnuje lázeň s přísadami, peelingy, lakování nebo gel a samozřejmě relaxační masáž.

Pokud Vás kroky zavedou až za mnou, můžete okusit, jaký je to pocit, když o Vás někdo pečuje.

Relaxační masáž

Nohy vás celý den nosí po světě. Nezapomínejme jim dopřát odpočinek a pravidelnou masáž. Ta přináší fyzické i emociální uvolnění, Vás zbaví nahromaděného stresu, podporuje krevní oběh, snižuje otoky nohou, zmírňuje bolesti zad a má vliv i na celkové svalové napětí. Po ošetření nohou pedikúrou je masáž ideálním zakončením celé procedury ošetření chodidel. Masážní krémy nebo oleje jsou do pokožky pomalu vmasírovány a tím jsou veškeré účinné složky z těchto přípravků velmi dobře vstřebány hluboko do pokožky. Celková masáž chodidel je prováděna od prstů, přes nárt až mírně nad kotníky.

P-shine

P-shine je úprava nehtů, na první pohled připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní pedikúru/manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání nehet před lámáním a třepením. Hlavními složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Tato technika je vhodná nejen pro ženy, využívají ji i muži pro její jednoduchost, přirozenost a účelnost.

Kadeřnice


 • Dagmar Koláčková

 • IČ: 64287301
  Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku ŽÚ města Vyškova č.j. Ž/1553/14 SP
 • Otevírací doba:
  Po+St+Čt: 8:00 - 21:00 dle obednávek

Pedikúra

 • Renata Janěková

 • IČ: 08396663
  Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku ŽÚ města Brna č.j. MMB/0373301/2019, Sp. značka ZU/MMB/0370062/2019
 • Otvírací doba:
  Po-Pá: dle objednávek

Masáže

Nehtový design